Panewki główne wału Kubota D782, kółko i półpanewki

W ofercie panewki główne Kubota D782. W skład kompletu  D782 wchodzą półpanewki oraz, jeżeli w danej wersji występuje,  kółko wału (do bloku silnika).

Panewki Kubota D782 dostępne w nominale (STD), jak i nadwymiarowe. UWAGA! Udostępniamy wszystkie wymiary wału do szlifu.

Giętarki mechaniczne znalazły zastosowanie do przygotowywania zbrojenia na dużych budowach, w zakładach prefabrykacji lub w centralnych zbrojarniach. Najczęściej do wyginania prętów jest stosowana giętarka mechaniczna typ G-40. Na czterech kołach jezdnych 1 jest zamocowana obudowa wykonana z kształtowników i blachy stalowej. Wewnątrz obudowy znajdują się silnik elektryczny i przekładnia zębata napędzająca tarczę roboczą. Tarcza obraca się dokoła trzpienia środkowego spełniającego zadanie stałego trzpienia oporowego. W tarczy jest wykonanych osiem otworów, w które, w zależności od potrzeb wstawia się ruchome trzpienie gnące. Z obu stron tarczy roboczej znajdują się dwie stałe listwy stalowe przeznaczone do mocowania trzpieni gnących.