Wtryski, wtryskiwacze Kubota D782

Wtryski do silnika Kubota D782 oferowane przez naszą firmę. Dostępne we wszystkich wersjach wtryskiwacze Kubota D782. Przy zamówieniu podaj nam wszystkie dane z wtryskiwacza.

Nasza firma zajmuje się też regeneracją wtryskiwaczy Kubota D782.

Stopień obciążenia silnika hamulcem reguluje się zmieniając poziom wody w obudowie. Całkowita energia mechaniczna dostarczana przez silnik jest zamieniana w hamulcu na ciepło i odprowadzana wraz z wodą przepływającą przez hamulec. Należy tak wyregulować natężenie przepływu wody, aby woda wypływająca z hamulca miała temperaturę nie wyższą niż 60°C. W przeciwnym razie mogą powstać zaburzenia w pracy hamulca, na skutek tworzenia się pęcherzy pary wodnej.

Hamulec pracuje na podobnej zasadzie jak sprzęgło hydrauliczne. Podczas obrotu wirnika: woda, wypełniająca całkowicie komory wirnika i obudowy, przepływa pod wpływem siły odśrodkowej wzdłuż łopatek wirnika ku jego obwodowi, wpada na łopatki (kierownice) obudowy, zmienia kierunek ruchu, wytraca prędkość, a następnie z powrotem wpada na łopatki wirnika. Woda, przepływając pomiędzy łopatkami wirnika i kierownicami, wywiera silny nacisk na te ostatnie i usiłuje obrócić obudowę hamulca. W ten sposób podczas pracy hamulca powstaje moment obrotowy działający na obudowę. Moment ten jest równoważony przez odpowiedni ciężar, zawieszony na końcu dźwigni przymocowanej do obudowy hamulca.