Uszczelniacz wału Kubota V1100

Uszczelniacz wału Kubota V1100 silnika, który znalazł zastosowanie w miniładowarkach, minikoparkach, koparkach.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Kubota V1100 (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Oprócz uszczelniaczy wału korbowego do silnika Kubota V1100 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Czy wiesz że…

W mechanizmach podnoszenia dopuszcza się stosowanie wyłącznie łańcuchów rolkowych i płytkowych. Łańcuchy liczone są z 5-krotnym współczynnikiem bezpieczeństwa, jeżeli stosowane są dwa łańcuchy rolkowe lub jeden płytkowy z liczbą płytek nie mniejszą niż 4. Jeżeli stosowany jest jeden łańcuch rolkowy lub płytkowy z liczbą płytek mniejszą niż 4 – współczynnik bezpieczeństwa powinien wynosić 8. W wózkach wyposażonych w platformę służącą do podnoszenia ludzi stosuje się współczynnik bezpieczeństwa 10. Oznacza to między innymi, że w takich przypadkach udźwig wózka, uwzględniając masę platformy, nie może przekraczać połowy udźwigu nominalnego. Zakłada się oczywiście, że każdy z dwóch łańcuchów przenosi połowę siły pojawiającej się podczas podnoszenia ładunku. Ma to miejsce tylko wtedy, gdy napięcie łańcuchów jest jednakowe, tzn. gdy oba łańcuchy pracują jednocześnie. W przeciwnym wypadku cała siła obciąża jeden łańcuch, grożąc jego zerwaniem. Dlatego też kierowca wózka powinien często kontrolować równomierność napięcia łańcuchów, w razie stwierdzenia nieprawidłowości należy opuścić widły do zetknięcia z nawierzchnią i wyregulować napięcie luźnego łańcucha nakrętkami śruby, w której zamocowany jest koniec tego łańcucha. Łańcuchy nadmiernie naciągnięte lub z popękanymi płytkami powinny być bezwzględnie wymienione. Wydłużenie łańcucha nie może przekraczać 3% długości początkowej.