Pierścienie Kubota V1100

Pierścienie Kubota V1100 silnika, który znalazł zastosowanie w maszynach z branży budowlanej, minikoparkach, miniładowarkach, koparkach kołowych.

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do Kubota V1100, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Jeżeli oprócz pierścieni  jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika – skontaktuj się z nami.

Przeprowadzamy również remonty silnika Kubota V1100.

Czy wiesz że…

Przewody giętkie, stalowe i łączniki w układzie hydraulicznym mechanizmu podnoszenia dobierane są na ciśnienie dwa razy większe od ciśnienia, na które wyregulowany jest zawór bezpieczeństwa. Stosowanie ogumienia pneumatycznego wymaga zachowania dużej ostrożności, szczególnie w przypadkach, gdy felgi kół są dzielone. Producenci wózków wyposażonych w takie koła wręcz zabraniają, w trosce o bezpieczeństwo, pompowania zdjętych i zdejmowania napompowanych kół. Duże ciśnienie wewnątrz opony grozi bowiem zerwaniem śrub łączących połówki felgi. Przypadki takie kończą się najczęściej tragicznie. Nad każdym kołem z oponami pneumatycznymi powinny być umieszczone, w widocznym miejscu tabliczki bądź napisy informujące o ciśnieniu w ogumieniu. W przypadkach dzielonych felg – konieczne są tabliczki z zakazem zdejmowania napompowanych kół. Stan ogumienia powinien być przedmiotem stałego nadzoru ze strony kierowcy. Opony pneumatyczne ze startym bądź uszkodzonym bieżnikiem mogą w razie pęknięcia być przyczyną groźnych wypadków.