Korbowód Kubota V1100

Korbowód Kubota V1100 silnika, który pracuje w maszynach budowlanych, minikoparkach, miniładowarkach, koparkach kołowych.

Wszystkie części zamienne do silników Kubota V1100 dostępne od ręki.

Tulejka korbowodu Kubota V1100

Tulejka korbowodowa Kubota V1100. Tulejka korbowodowa Kubota V1100, tulejki korbowodowe Kubota V1100.

Oprócz korbowodu do silnika Kubota V1100 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat silnika Kubota V1100, skontaktuj się z nami, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Czy wiesz że…

W wózkach podnośnikowych czołowych hamulec zasadniczy, pod działaniem na pedał siły 350 N, powinien zapewnić opóźnienie hamowania wózka z ładunkiem nominalnym nie mniejsze niż 1,5 m/s2. Przy tym opóźnieniu hamowania wózek nie może utracić stateczności. Graniczna wartość opóźnienia hamowania dla tych wózków, wynikająca z próby nr 2 na płycie wychylnej, wynosi 1,765 m/s2. Przekroczenie tej wartości, możliwe do osiągnięcia przy ostrym, awaryjnym hamowaniu, prowadzi nieuchronnie do wywrócenia wózka. Określone normami wzory pozwalają jednoznacznie określić odpowiednie wartości opóźnienia i drogi hamowania dla pozostałych typów i odmian wózków. Zasadniczym faktem jest jednak to, że tylko na kierowcy spoczywa pełna odpowiedzialność za dobór prędkości jazdy, która w konkretnych warunkach pracy będzie prędkością bezpieczną.