Pompa oleju Kubota V1100

Pompa oleju Kubota V1100 silnika, który znalazł zastosowanie w miniładowarkach, minikoparkach, koparkach kołowych. Wszystkie części silnika Kubota V1100 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części silnika Kubota V1100 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Czy wiesz że…

Droga hamowania wózka jadącego z prędkością ok. 20 km/h, przy opóźnieniu hamowania 1,5 m/s2, wynosi 10 m. Dla wózków prowadzonych, których maksymalna prędkość jazdy wynosi 6 km/h, długość drogi hamowania wynosi 1,3 m. Są to znaczące odległości szczególnie podczas pracy w pionie. Hamulec ręczny powinien być uruchamiany ręcznie i po uruchomieniu działać bez potrzeby stałego nacisku na jego dźwignię. Powinien on zapewnić utrzymanie wózka z ładunkiem nominalnym na pochyłości, którą wózek może pokonać. Dla wózków podestowych i z fotelem dla kierowcy pochyłość, na którą wózek powinien wjechać i utrzymać się za pomocą hamulca postojowego, wynosi co najmniej: dla wózków akumulatorowych – 8%; dla wózków spalinowych – 1 5%. Stan techniczny i sprawne działanie układu kierowniczego nie mogą budzić najmniejszych zastrzeżeń. Każda, z pozoru błaha, usterka może doprowadzić do utraty panowania kierowcy nad wózkiem. Luz koła kierowniczego przy ustawieniu kół do jazdy na wprost nie powinien przekraczać 20 °. W wózkach 3-kołowych wymagane jest niezawodne działanie wskaźnika położenia koła kierowniczego. Kierowca musi wiedzieć, jak ustawione jest to koło, aby uniknąć przy ruszaniu jazdy w skręcie zamiast na wprost lub odwrotnie. Połączenia gwintowe i sworzniowe oraz zabezpieczenie wszystkich elementów układu kierowniczego nie mogą wykazywać żadnych usterek. Niedopuszczalne są jakiekolwiek wycieki oleju w hydraulicznych układach wspomagania skrętu kół.