Tłoki Kubota V1100

Tłoki Kubota V1100 silnika, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, minikoparkach, miniładowarkach, koparkach kołowych.

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Tłoki, sworznie oraz pierścienie silnika Kubota V1100 z maszyn rolniczych.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni Kubota V1100. Wszystkie wersje tłoków dostępne u nas na magazynie.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Kubota V1100.

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz do nas. Nasi konsultanci chętnie pomogą.

Czy wiesz że…

W wózkach akumulatorowych stosuje się także różnego typu urządzenia uniemożliwiające gwałtowne ruszanie z miejsca. Najczęściej połączone są one z pedałem przyspiesznika i nie pozwalają na jego gwałtowne wciśnięcie. Każdy wózek akumulatorowy powinien mieć wyłącznik awaryjny głównego zasilania umieszczony tak blisko kierowcy, aby mógł on, w razie zagrożenia, natychmiast odłączyć baterię akumulatorową od instalacji elektrycznej wózka. Wyłącznik ten powinien być oznaczony czerwonym kolorem. W czasie hamowania obwód elektryczny silników jazdy powinien się automatycznie odłączać. Jest to konieczne do zabezpieczenia tych obwodów przed przeciążeniem. W wózkach akumulatorowych podestowych specjalny wyłącznik odłącza obwód elektryczny silników jazdy po zejściu kierowcy z podestu. Podobne rozwiązania stosują niektórzy producenci w wózkach akumulatorowych z fotelem dla kierowcy. Po opuszczeniu przez kierowcę fotela unosi się on i wyłącza obwód silników jazdy.