Świeca żarowa Kubota V1100

Świeca żarowa Kubota V1100 do silnika, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, minikoparkach, koparkach kołowych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika Kubota V1100 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Czy wiesz że…

Zagrożenia pożarowe typowe dla wózków jezdniowych napędzanych, mogą wyniknąć z: używania benzyny lub oleju napędowego jako paliwa; iskrzenia aparatów elektrycznych; możliwości powstania zwarć w instalacji elektrycznej; możliwości znacznego wzrostu temperatury niektórych elementów konstrukcji wózka; możliwości wydostania się iskier z układu wydechowego silnika; możliwości powstania iskry przy uderzeniu widłami w nawierzchnię lub przeszkodę. Użytkowanie wózków jezdniowych napędzanych wymaga zachowania szczególnej ostrożności podczas: pracy w obszarach zagrożonych pożarem; pracy w obszarach zagrożonych wybuchem; transportu materiałów niebezpiecznych. Na obszarach zagrożonych pożarem, na których znajdują się materiały palne stałe, mogą być stosowane wózki akumulatorowe ogólnie dostępne na rynku. Wózki spalinowe wykorzystywane do pracy w tych obszarach, powinny być wyposażone w wygaszacz iskier układu wydechowego. W obszarach zagrożonych pożarem, w których występują palne ciecze i pyły w stężeniach nie grożących wybuchem, powinny być stosowane wózki specjalne z osłonami uniemożliwiającymi przedostanie się ciał stałych do wnętrza urządzeń elektroenergetycznych wózka. Przed podjęciem decyzji o zastosowaniu wózka do pracy w obszarach zagrożonych pożarem lub wybuchem należy bezwzględnie uzyskać od producenta wózka potwierdzenie o możliwości dopuszczenia go do takich prac. Wózki krajowe mogą być stosowane jedynie w obszarach, w których występują materiały palne stałe. Nie mogą one pracować w obszarach zagrożonych wybuchem oraz w obszarach, w których występują palne ciecze lub pyły.