Panewki wału Kubota V1100 silnika, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, minikoparkach, miniładowarkach, koparkach kołowych.
Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Kubota V1100.
Wszystkie części zamienne do silników Kubota V1100, dostępne od ręki.
UWAGA! Do wszystkich modeli silników Kubota V1100 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).
Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.
Do wałów korbowych Kubota V1100 oferujemy między innymi:
- Panewki korbowodowe
- Panewki główne
- Pierścienie oporowe
- Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje
Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.
Czy wiesz że…
Niektóre wózki akumulatorowe wyposażone są we wskaźniki stopnia naładowania baterii. Jest to bardzo potrzebne urządzenie. Pozwala ono kierowcy zorientować się, kiedy powinien przerwać pracę wózka, aby nie dopuścić do nadmiernego rozładowania baterii, bądź też samo wyłącza wszystkie układy elektryczne wózka. Niektórzy producenci wyposażają wózki podnośnikowe w elektroniczne wskaźniki masy podnoszonego ładunku. Jest to dodatkowe urządzenie umożliwiające kierowcy bezpieczną pracę bez naruszania stateczności wózka.Przyczyną wielu wypadków jest brak lub niesprawne działanie oświetlenia wózków. Przepisy krajowe wymagają, by wózki naładowne z fotelem dla kierowcy wyposażone były w światła hamowania – „stop”, pozycyjne oraz mijania. Wózki podnośnikowe z fotelem dla kierowcy powinny mieć co najmniej światła hamowania – „stop” i światła pozycyjne. Każdy wózek z kabiną powinien być wyposażony w kierunkowskazy. Wózki przeznaczone do ruchu po drogach publicznych powinny mieć oświetlenie zgodne z wymogami kodeksu drogowego. Należy pamiętać, że wózki poruszają się ze znacznymi prędkościami, niekiedy po wąskich drogach w zakładzie i pomieszczeniach produkcyjnych, przy często niedostatecznym ich oświetleniu. Sprawność oświetlenia wózka powinna być rygorystycznie egzekwowana. Każdy wózek, w zależności od swojej budowy, wyposażony jest w odpowiednie urządzenia sygnalizujące poprawność pracy konkretnych zespołów i układów. Należą do nich między innymi wskaźniki ciśnienia oleju, temperatury cieczy w układzie chłodzenia silnika, ładowania akumulatora, poziomu paliwa, smarowania silnika itp. Wszystkie urządzenia zabezpieczające, sygnalizacyjne i ostrzegawcze wózków powinny być pieczołowicie konserwowane. Od ich poprawnego działania zależy w dużej mierze bezpieczeństwo pracy.