Tłoki Kubota V1500, V1501

Oferujemy tłoki do silnika Kubota V1500, V1501 w rozmiarze nominalnym oraz nadwymiarowym.

Większość tłoków posiadamy na miejscu. Możesz u nas zakupić również inne części zamienne do silnika Kubota V1500, V1501.

Chcesz wiedzieć czy tłok Kubota V1500, V1501 jest dostępny? Skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybką dostawę do klienta.

W silniku z zapłonem samoczynnym na wymieszanie paliwa z powietrzem przypada 15              30° obrotu wału korbowego, co odpowiada 0,001       0,005 sekundy, zależnie od liczby obrotów silnika. Zagadnienie dostatecznego rozpylenia paliwa i należytego rozprowadzenia go w tak krótkim czasie pomiędzy cząsteczki tlenu zawarte w powietrzu zostało rozwiązane w silnikach z zapłonem samoczynnym kilkoma odmiennymi sposobami. W każdym jednak przypadku konstruktor zmierza do spowodowania nagłego rozpylenia paliwa i dokładnego wymieszania go z powietrzem. W pewnych przypadkach używa się sprężonego powietrza do przetłoczenia paliwa przez dysze wtryskową i rozdrobnienia go. aby drobne cząsteczki paliwa były rozrzucone we wszystkich kierunkach z dostateczną szybkością na całą komoro spalania o stosunkowo prostych kształtach. W wielu przypadkach kształt komory spalania jest starannie dobierany tak. by zabezpieczyć dostateczny ruch wirowy powietrza i przeprowadzić niemal cały jego tlen w okolicę strugi rozpylonego paliwa. W innych jeszcze konstrukcjach wykonuje się oddzielną komorę spalania.