Pompa wtryskowa Kubota Z500

Posiadamy w ofercie pompe wtryskową Kubota Z500. Oferujemy wszystkie typy pomp wtryskowych oraz części zamienne Kubota Z500 do regeneracji pomp wtryskowych.

Kubota z500 pompa wtryskowa

Zajmujemy się również regeneracją pomp wtryskowych, w tym pompy wtryskowej Kubota Z500.

Cykl pracy w silniku Wankla przebiega analogicznie jak w tradycyjnym silniku czterosuwowym. Ponieważ tłok nie wykonuje tutaj ruchu postępowo- -zwrotnego, poszczególne fazy cyklu pracy będziemy nazywali taktami. A zatem w silniku Wankla cykl pracy jest realizowany w czterech taktach: dolotu, sprężania, pracy i wylotu.

Tłok w silniku Wankla ma kształt trójkąta o krzywoliniowych bokach i porusza się w komorze zwanej (przez analogię do silników suwowych cylindrem. Cylinder ten ma kształt niskiego walca o podstawie niekołowej. Zarys podstawy cylindra tworzy krzywa zwana trochoidą.

Tłok jest osadzony na mimośrodzie wału silnika, tak, że podczas obrotu wału środek tłoka porusza się po kole o promieniu równym promieniowi mimośrodu. Jednocześnie, dzięki odpowiedniej przekładni o zazębieniu wewnętrznym, tłok obraca się dokoła swego środka w tym samym kierunku co wał, lecz z prędkością kątową trzykrotnie mniejszą.