Pompa oleju Kubota Z500

Nasza firma oferuje pompy oleju do silnika Kubota Z500. Pompa oleju Kubota Z500 wysyłana do klienta na terenie całej Polski. Można również odebrać osobiście.

Pompy oleju Kubota Z500 dostępne od ręki bądź na zamówienie. Posiadamy też inne części zamienne do silnika.

W stanie wolnym pierścień nie ma kształtu kołowego, gdyż jego końce są rozchylone na szerokość 0,1 Z) (gdzie D – średnica cylindra). Po ściśnięciu i wło­żeniu do cylindra pierścień powinien przylegać szczelnie do ścianki cylindra i wywierać na nią odpowiedni nacisk. Między końcami pierścienia musi pozo­stawać mała szczelina, umożliwiająca rozszerzanie się pierścienia na skutek nagrzewania.

Pierścienie tłokowe (zwłaszcza górny — uszczelniający) pracują w wysokiej temperaturze oraz podlegają działaniu ciśnienia gazów, korozji i ścieraniu. Ma­teriał używany na pierścienie powinien mieć dużą wytrzymałość i sprężystość w zakresie temperatur występujących w silniku. Wymagania te są przeciw­stawne, ponieważ pierścień wykonany z trudno ścieralnego materiału wymaga długotrwałego docierania do gładzi cylindra i na odwrót — pierścień łatwo docierający się ściera się szybko.