Pompa paliwa, pompka zasilająca Kubota Z500

W ofercie pompa paliwa do silnika Kubota Z500. Dostępne na miejscu pompy podające paliwo we wszystkich wersjach. Elektryczna pompa paliwa, pompa podająca paliwo oraz pompka zasilająca na wałek rozrządu Kubota Z500 oferowane przez naszą firmę.

Pompa zasilająca Kubota Z500 dostępna od ręki.

Żurawik okienny ŻP-150. Żurawik ŻP- -150 znajduje zastosowanie przy pracach remontowych i wykończeniowych. Po za-mocowaniu żurawika w otworze okiennym używa się go do podawania materiału w pojemnikach z zewnątrz budynku do środka remontowanego mieszkania.

Żurawik typu ŻP-150 można także zastosować przy pracach elewacyjnych do podawania za-prawy wapiennej na rusztowania. W tym przypadku żurawik może być mocowany w specjalnej ramie stalowej, przytwierdzonej uchwytami do konstrukcji rusztowania. :

Do mocowania w ramie okiennej służy słup o nastawianej długości od 1300 do 1800 mm. Na słupie żurawika osadzona jest obudowa obrotowa. Do obudowy obrotowej zamocowany jest wysięgnik i wciągarka mechanizmu podnoszenia. Podczas podnoszenia ciężaru, z chwilą gdy zblocze dojdzie do wysięgnika,. następuje samoczynne unoszenie dzioba wysięgnika—aż do pozycji skrajnej, uwarunkowanej ogranicznika mi. Uniesienie dzioba wysięgnika ma na celu zmniejszenie wysięgu żurawia, co jest koniecz­ne przy wprowadzaniu pojemnika przez okno do mieszkania.