Pompa wtryskowa Kubota V2607

Posiadamy w ofercie pompe wtryskową Kubota V2607. Oferujemy wszystkie typy pomp wtryskowych oraz części zamienne Kubota V2607 do regeneracji pomp wtryskowych.

Kubota v2607 pompa wtryskowa

Zajmujemy się również regeneracją pomp wtryskowych, w tym pompy wtryskowej Kubota V2607.

Oczywiście ze wzrostem prędkości obrotowej ciężarki regulatora rozchylają się, przeciwdziałając przesuwaniu się zębatki. Zachodzi to jednakże tylko do chwili, gdy ciężarki oprą się o talerzyki , dociskane silnymi sprężynami . Ciężarki dociskane do talerzyków siłą odśrodkową, zależną od prędkości obrotowej wałka krzywkowego pompy wtryskowej, nie mogą ugiąć sprężyn, a więc rozchylanie się ciężarków ulega wstrzymaniu.

Poczynając od prędkości obrotowej, przy której następuje zetknięcie się ciężarków  z talerzykami , aż do prędkości, przy których siła odśrodkowa może pokonać opór wszystkich trzech sprężyn, regulator w ogóle nie działa.

Prędkość obrotową silnika, przy której zaczynają uginać się sprężyny we­wnętrzne , nazywamy maksymalną prędkością obrotową silnika. Po prze­kroczeniu przez silnik tej prędkości obrotowej ciężarki uginają wszystkie trzy sprężyny i oddalają się od siebie razem ż talerzykami , co powoduje przesu­nięcie zębatki w kierunku zmniejszenia ilości wtryskiwanego paliwa.

Ustawienie regulatora na żądane wartości minimalnej i maksymalnej pręd­kości obrotowej polega na odpowiednim doborze sprężyn i wstępnego ich napięcia.