Rozrusznik i alternator Kubota V2003

W sprzedaży rozrusznik i alternator Kubota V2003. Posiadamy rozruszniki i alternatory Kubota V2003 regenerowane oraz używane. Sam decydujesz jaki potrzebujesz.

Rozrusznik Kubota v2003

Przy zakupie rozrusznika i alternatora Kubota V2003 podaj nam pełne dane z numerem seryjnym, które odczytasz ze starego.

W szybkobieżnych rozrusznikach bezwładnościowych napędzanie masy wirującej odbywa się ręcznie za pośrednictwem przekładni kół zębatych planetarnych lub też za pomocą silnika elektrycznego o budowie zbliżonej do rozrusznika. Zaletą rozruszników napędzanych elektrycznie jest możliwość uruchamiania silników bezpośrednio z kabiny kierowcy lub pilota oraz możliwość nagromadzenia większej ilości energii. Silnik elektryczny takiego rozrusznika może być małej mocy, gdyż skumulowanie energii odbywa się przez czas dłuższy. Włączanie rozrusznika może odbywać się bądź mechanicznie za pomocą dźwigni, bądź elektrycznie za pomocą elektromagnesu i dźwigni. Należy zaznaczyć, że rozruszniki bezwładnościowe napędzane elektrycznie zaopatrzone są często w końcówkę dla napędu.