W ofercie naszego sklepu posiadamy wszystkie części zamienne silnika Kubota F2302-DI, który można spotkać w maszynach budowlanych. Części Kubota F2302-DI dostępne od ręki.
Części Kubota F2302-DI – maszyny budowlane
W naszym asortymencie mamy takie części do silnika Kubota F2302-DI jak:
- tłoki
- panewki
- pierścienie
- uszczelki głowicy
- komplety uszczelek
- korbowody
- cewki gaszenia
- świece żarowe
- głowice
- filtry
- pompy wody
- pompy oleju
- pompy paliwa
- wtryskiwacze
- uszczelniacze wału
- uszczelniacze zaworowe
Silniki Kubota F2302-DI można spotkać w maszynach budowlanych, rolniczych. Mamy wszystkie części zamienne do silników Kubota F2302-DI.
Części Kubota F2302-DI dostępne z naszego magazynu.
Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz części do silnika Kubota F2302-DI.
Czy wiesz że…
Przy metodzie stałego napięcia ładowanie rozpoczyna się po włączeniu prostownika do sieci, a jeżeli ma on zegar z wyłącznikiem, to dopiero po wychyleniu pokrętła zegara z pozycji „0″. W pierwszych minutach ładowania należy kontrolować natężenie prądu. Powinno ono zmniejszać się stopniowo. W niektórych prostownikach początkowa wartość natężenia prądu może być większa niż maksymalny prąd ładowania dla danej baterii lub akumulatora. Stan ten nie może utrzymywać się dłużej niż kilka minut. Jeżeli w tym czasie natężenie prądu nie zmniejszy się do wartości maksymalnego prądu ładowania, należy zanotować wskazania woltomierza i wyłączyć zasilanie prostownika. Jest to sytuacja awaryjna. Przy prawidłowym przebiegu początku ładowania dalsza kontrola jest potrzebna tylko w końcowej fazie ładowania, tj. po rozpoczęciu gazowania. Kontrola polega na sprawdzeniu stanu naładowania akumulatora lub baterii. Jeżeli prostownik wyposażony jest w zegar z wyłącznikiem, to kontrola jest zbędna, a wyłączenie prostownika nastąpi automatycznie po upływie nastawionego czasu, liczonego od momentu uzyskania przez ogniwa napięcia 2,4 V. Prostowniki zabudowane w wózkach są przystosowane wyłącznie do doładowywania danej baterii, stosowanej w tym wózku. Ładowanie odbywa się metodą stałego napięcia, a zatem formowanie, ładowanie wyrównawcze i odsiarczające wymaga zastosowania innego prostownika. Uruchomienie prostownika polega na włączeniu go do sieci i ustawieniu czasu końcowej fazy ładowania, po upływie którego zasilanie prostownika zostanie wyłączone automatycznie. W przypadku utrzymywania się zbyt dużego prądu ładowania należy wyłączyć prostownik z sieci. Na okres ładowania pokrywy baterii i prostownika powinny być odchylone lub zdjęte, aby zapewnić najlepsze chłodzenie prostownika.