Zawory głowicy Kubota F2302-DI

Zawory głowicy Kubota F2302-DI silnika z maszyn budowlanych, minikoparek, koparek kołowych, miniładowarek. Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Kubota F2302-DI dostępne od ręki, z naszego magazynu.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Kubota F2302-DI w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas.

Czy wiesz że…

W wózku spalinowym przy wychylaniu mechanizmu podnoszenia do przodu należy zmniejszyć prędkość obrotową silnika spalinowego, ponieważ prędkość wychyłu i tak dławiona jest zaworem. Większa prędkość obrotowa silnika powoduje tylko zwiększone dławienie i grzanie się oleju. Eksploatacja wózków (obok ich użytkowania) polega także na utrzymaniu ich w odpowiednim stanie technicznym. Uzyskuje się to przez obsługę, naprawy i remonty. Obsługa wózków to czynności kontrolne, regulacje i konserwacje. Aby uporządkować i ułatwić obsługę, czynności grupuje się razem i zaleca ich wykonywanie w sposób okresowy. Okresowa obsługa techniczna lub przegląd techniczny oznaczają wszystkie czynności kontrolne, konserwacyjne i regulacyjne, które należy wykonać po przepracowaniu określonego czasu. Najczęściej instrukcje obsługi przewidują trzy do pięciu obsług technicznych, które powtarza się cyklicznie. Wśród nich wyróżnia się obsługę codzienną OC (lub przegląd techniczny P-1), którą wykonuje kierowca przed rozpoczęciem każdego dnia roboczego oraz okresową obsługę techniczną OT-1 (lub przegląd techniczny P-2), wykonywaną co 50, 100 lub 125 godzin lub motogodzin, w zależności od rodzaju napędu i typu wózka. Wykonanie obsługi OT-1 należy również do obowiązków kierowcy. Do wykonywania czynności obsługi służy kierowcy komplet narzędzi, w który wyposażony jest każdy wózek.