Pompa oleju Kubota F2302-DI

Pompa oleju Kubota F2302-DI silnika, który znalazł zastosowanie w miniładowarkach, minikoparkach, koparkach kołowych. Wszystkie części silnika Kubota F2302-DI dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części silnika Kubota F2302-DI np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Czy wiesz że…

Po zakończeniu docierania wózka następuje okres jego normalnego użytkowania z ewentualnym wykorzystaniem maksymalnych możliwości obciążenia (nośności, uciągu lub udźwigu) oraz maksymalnej prędkości jazdy. W żadnym wypadku nie wolno przeciążać wózka, tzn. przewozić i podnosić ładunków o masie większej niż dopuszczalna ani ciągnąć zestawów o masie przekraczającej dopuszczalną. Zwiększone obciążenie powoduje znacznie cięższą pracę zespołów, wydatnie zwiększając ich zużycie, a nawet może spowodować uszkodzenia – te zaś często są przyczyną wypadków. Ponadto obciążenie większe od dopuszczalnego wydłuża drogę hamowania wózka, co już stanowi bezpośrednie zagrożenie wypadkiem. Wózki podnośnikowe i unoszące wyposażone są w urządzenia, które ograniczają możliwości przeciążenia. Rolę tę spełniają zawory przelewowe w układach hydraulicznych. Ogranicznik udźwigu nie zabezpiecza jednak całkowicie wózka podnośnikowego przed prze-ciążeniem, gdyż nie reaguje on na różną odległość środka masy ładunku od czoła wideł. Przy masie ładunku nominalnego, ale o większej odległości środka masy (niż nominalna) od czoła wideł ogranicznik udźwigu umożliwi jego podniesienie, zgodnie z zasadą swego działania. Masa ładunku przekroczy w tym przypadku masę ładunku dopuszczonego wykresem udźwigu. Mechanizm podnoszenia jest wtedy przeciążony, a stateczność wózka mniejsza od dopuszczalnej. Wynika stąd wniosek, że należy również zwracać baczną uwagę na położenie środka ciężkości podnoszonego ładunku.