Pompa oleju Kubota D1105

Nasza firma oferuje pompy oleju do silnika Kubota D1105. Pompa oleju Kubota D1105 wysyłana do klienta na terenie całej Polski. Można również odebrać osobiście.

Pompy oleju Kubota D1105 dostępne od ręki bądź na zamówienie. Posiadamy też inne części zamienne do silnika.

Komory z bezpośrednim wtryskiem paliwa. W silnikach z komorami tego typu głowica jest zwykle płaska, natomiast denko tłoka ma odpowiednie wgłę­bienie, tworzące komorę spalania. Rozróżnia się dwojakiego rodzaju komory z bezpośrednim wtryskiem paliwa, a mianowicie komory bezwirowe i wirowe. W komorach bezwirowych możliwość, wymieszania paliwa z po­wietrzem jest bardzo mała. Stosuje się tutaj wtryskiwacze wielootworkowe, przy czym kształt komory zawsze jest dostosowany do kształtu strug paliwa. Komora , tworzy jakby futerał strug paliwa tak dobrany, żeby nie zachodziło osiadanie kropelek na ściankach i zbijanie się w większe krople, co pociągałoby za sobą niezupełne spalanie i nadmierne tworzenie się nagaru.

Dla zapewnienia bezdymnego spalania nadmiar powietrza stosowany przy tego typu komorach jest bardzo duży (X = 1,8+2). Pewną poprawę przebiegu spalania i zmniejszenie nadmiaru powietrza do X = 1,4 można otrzymać przez zastosowanie dodatkowego zawirowania powietrza wokół osi cylindra. Wiry takie można spowodować odpowiednio konstruując zawór dolotowy lub kanał dolotowy.