Uszczelka miski olejowej, miska oleju Kubota D1105

Uszczelka miski oleju silnika do Kubota D1105. Do silnika Kubota D1105 mamy również dostępne inne części do dołu silnika, a także całe miski olejowe.

Uszczelka miski olejowej Kubota D1105 dostępna na miejscu lub do sprowadzenia w krótkim terminie.

Wiek XIX należy uznać za okres, w którym zawód ślusarski ulega — choć powolnemu — ale dalszemu podziałowi na oddzielne specjalności. Wprowadzone przez margrabiego Wielopolskiego w drugiej połowie XIX wieku reformy szkolne otwierają szkoły rzemieślnicze dla uczniów. Ten okres należy uznać za narodziny szkoły zawodowej.

W starożytności znano rudy miedzi, rudy żelaza, rudy cynowe, rudy galeny (otrzymuje się ołów) i rudy cynku. Z tych rud, za pomocą przetapiania, uzyskiwano metale. Ze wżględu na niższą temperaturę topliwości miedzi niż żelaza, pierwszą przerobioną rudą była miedź (około 4000 lat przed naszą erą). Do znanych stopów należy zaliczyć brąz (miedź z cyną — około 3000 lat p.n.e.) i mosiądz (miedź z cynkiem — około 1000 lat p.n.e.). O żelazie wiedziano wcześniej niż potrafiono je przetwarzać. Okres wykonania pierwszych użytkowych przedmiotów z wytopionej rudy żelaznej uczeni określają na 3000—2700 lat p.n.e. Za początek metalurgii w Europie uczeni przyjmują lata 1200—800 p.n.e.