Zestaw uszczelek Kubota DF972 silnika benzynowego, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych oraz wózkach widłowych.
Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Kubota DF972 oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektora, uszczelniacze zaworowe.
Sprawdź ofertę naszej firmy na uszczelki Kubota DF972 posiadamy również inne części, takie jak: panewki wału korbowego, pierścienie tłokowe, pompa paliwa, filtry silnika, świece zapłonowe iskrowe, głowica silnika, uszczelniacze wału itp.
Czy wiesz że…
Wzrost naprężeń i związanych z nimi odkształceń ciała powoduje zmiany w jego stanie fizycznym, które prowadzą w rezultacie do odkształceń trwałych, a nawet zniszczenia spójności materiału. Zmiany te określa się jako wytężenie materiału. Miarą wytężenia w przypadku osiowego działania siły w pręcie jest naprężenie normalne ar w jego przekroju. Próby rozciągania lub ściskania pozwalają na wyznaczenie naprężeń niebezpiecznych a przy których następuje zniszczenie spójności materiału. W poprawnie zaprojektowanej konstrukcji wytężenie nigdzie nie powinno osiągnąć stanu niebezpiecznego. W przypadku prętów rozciąganych (lub ściskanych) naprężenia powinny mieć wartość niższą od naprężenia niebezpiecznego. Tę dopuszczalną wartość naprężenia nazywa się naprężeniem dopuszczalnym. Naprężenie dopuszczalne. Przy opracowywaniu nowej konstrukcji stawia jej się wymagania nie tylko poprawnej pracy, ale również pracy bezpiecznej i tak wykonanej, aby była ona tania, bez zbędnych elementów szkieletu nośnego lub korpusu i materiałowo oszczędna. Konstruktorzy muszą zatem w swoich obliczeniach uwzględnić między innymi taką wytrzymałość części, która by odpowiadała założonym obciążeniom i zapewniała bezpieczną pracę całej konstrukcji. Takie naprężenia, które odpowiadają bezpiecznej pracy, nazywamy naprężeniami dopuszczalnymi i oznaczamy literą k. W zależności od rodzaju obciążeń mamy różnego rodzaju naprężenia dopuszczalne: kr – naprężenie dopuszczalne na rozciąganie kc – naprężenie dopuszczalne na ściskanie kc – naprężenie dopuszczalne na ścinanie kg – naprężenie dopuszczalne na zginanie ks – naprężenie dopuszczalne na skręcanie. Ustalono, że inaczej będzie obliczać się naprężenie dopuszczalne dla materiałów mających wyraźną granicę plastyczności, a inaczej dla materiałów kruchych.