W sprzedaży filtr powietrza do silnika Kubota D1503. Filtr powietrza Kubota D1503 w sprzedaży stacjonarnej oraz wysyłkowej.
Czujniki magnetosprężyste dławikowe pracują z reguły w układach mostków prądu przemiennego. Stosowane są one do pomiaru sił w zakresie do ok. 4-106 N oraz do pomiaru ciśnień w zakresie do ok. 5000 N/cm2. Pressduktory mające mniejszą niż czujniki dławikowe czułość, stosowane są do pomiaru większych sił.
W czujnikach piezoelektrycznychwykorzystywane jest zjawisko powstawania na powierzchni niektórych dielektryków ładunku elektrycznego pod wpływem odkształceń mechanicznych, właściwość tę mają niektóre kryształy, jak np. kwarc. Zjawisko odwrotne, zmiany wymiarów zewnętrznych dielektryka pod wpływem pola elektrycznego, nazywa się zjawiskiem elektrostrykcji i znalazło szerokie zastosowanie w radiotechnice w filtrach rezonansowych. Ponieważ ładunek powstający na powierzchni czujnika piezoelektrycznego ma charakter elektrostatyczny, jest on rozładowywany przez rezystancję własną dielektryka oraz przez rezystancję wejściową wzmacniacza dołączonego do czujnika. Czujniki piezoelektryczne znalazły więc zastosowanie przede wszystkim w pomiarach dynamicznych zmiennych wartości ¡sił i ciśnień. Zakres mierzonych sił wynosi kilka tysięcy niutonów, a częstotliwości maksymalne — kilkanaście kiloherców.