Pierścienie tłokowe Kubota Z750

Pierścienie tłokowe Kubota Z750 w ofercie naszej firmy dla tłoków nominalnych oraz nadwymiarowych. Do pierścieni Kubota Z750 proponujemy również tłoki oraz inne części zamienne.

pierścienie tłokowe z750

Pierścienie Kubota Z750 dostarczane kurierem na terenie całego kraju. Możesz też odebrać je osobiście.

Pierścienie tłokowe Kubota Z751

W ofercie również pierścienie tłokowe do silnika Kubota Z751.

Przepłukiwanie jednokierunkowe. Charakterystyczną cechą systemu płukania jednokierunkowego jest przepływ świeżego ładunku wzdłuż cylindra bez zmiany kierunku. Układ taki zapewnia bardzo korzystne warunki płukania cylindra, jednakże wiąże się zawsze z bardziej skomplikowaną konstrukcją silnika. Z powodu skomplikowanej konstrukcji omawiany system jest stosowany przeważnie w silnikach z zapłonem samoczynnym. Nieodłącznym urządzeniem silnika dwusuwowego z płukaniem jednokierunkowym jest oddzielna dmuchawa, dostarczająca powietrze do przepłukiwania cylindrów, co komplikuje wprawdzie konstrukcję, ale ma również i swoje zalety. Dmuchawa dostarcza powietrza o żądanym ciśnieniu w sposób ciągły i w dostatecznym nadmiarze, dzięki czemu przepłukiwanie i napełnianie cylindra jest znacznie lepsze. Komora korbowa nie wymaga dodatkowego uszczelniania i można stosować normalny system smarowania silnika, jak w silniku czterosuwowym.

Praktyczne rozwiązanie przepłukiwania jednokierunkowego otrzymuje się przez zastąpienie okien wylotowych zaworami sterowanymi specjalnym mechanizmem rozrządczym lub przez zastosowanie w jednym cylindrze dwóch przeciwbieżnych tłoków, z których jeden steruje wlotem powietrza, a drugim wylotem spalin.