Pierścienie tłokowe Kubota D902

Pierścienie tłokowe Kubota D902 w ofercie naszej firmy dla tłoków nominalnych oraz nadwymiarowych. Do pierścieni Kubota D902 proponujemy również tłoki oraz inne części zamienne.

pierścienie kubota d902

Pierścienie Kubota D902 dostarczane kurierem na terenie całego kraju. Możesz też odebrać je osobiście.

Zawory w silniku czterosuwowym otwierają się wcześniej i zamykają później niż wynikałoby to z obiegów teoretycznych. Chwilom początku otwierania i końca zamykania zaworów odpowiadają określone położenia kątowe wału korbowego, które nazywamy FAZAMI ROZRZĄDU.

Jeżeli zawór wylotowy zacznie się otwierać, gdy tłok znajduje się w DMP, to z powodu małego wzniosu zaworu w początkowym okresie jego otwierania spaliny nie zdążą na czas opuścić cylindra. Większe ciśnienie spalin na początku suwu wylotu powoduje zmniejszenie pola wykresu indykatorowego, co jest jednoznaczne ze zmniejszeniem sprawności silnika. Gdy zawór wylotowy zostanie otwarty zbyt wcześnie, również następuje zmniejszenie pola wykresu indykatorowego. Tym razem wskutek przedwczesnego spadku ciśnienia gazów wylotowych i niedostatecznego wykorzystania ich energii.