Głowica silnika Kubota D1402

Regenerowane oraz nowe głowice silnika Kubota D1402 oferowane przez naszą firmę. Zadzwoń i dowiedz się czy głowica Kubota D1402 dostępna jest na miejscu.

Głowica silnika Kubota D1402

Możesz też zamówić u nas do silnika Kubota D1402 zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe.

W razie pytań zadzwoń albo napisz maila.

Przez powtarzanie pomiarów na obu przeciwległych stronach wkładu można wyciągnąć wnioski dotyczące jednorodności materiału, weryfikujące wyniki badań własności mechanicznych materiału. Dla zapewnienia powtarzalności pomiarów, na każdym z badanych wkładów należy zaznaczyć punkty pomiarowe wraz z ich numerami.

Badania wytrzymałości wkładów potwierdzają duży rozrzut parametrów mechanicznych materiału spiekanego z ziaren. Część wkładów,  w szerokim zakresie spadków ciśnienia, zachowuje się jak wykonane z materiału jednorodnego, a rozbieżności w wielkości odkształceń dają się zauważyć dopiero przy większych obciążeniach, inne natomiast praktycznie już od spadków ciśnienia zawartych w przedziale 0÷5 kG/cm2 wykazują dużą niejednorodność i wyraźnie różne własności mechaniczne w dwu przeciwległych punktach pomiarowych. Należy zauważyć, że w przypadku osiadania wkładu w punktach podparcia słupkami wpływ niejednorodności jest pomijalny. Podobne zjawisko zauważono na wewnętrznym obrzeżu wkładu. Umożliwia to wysunięcie wniosku, że wpływ niejednorodności jest wyraźniejszy w przypadku cieńszych ścianek wkładu.