Filtr powietrza Kubota Z600

W sprzedaży filtr powietrza do silnika Kubota Z600. Filtr powietrza Kubota Z600 w sprzedaży stacjonarnej oraz wysyłkowej.

Zaletą termometrów ciśnieniowych jest ich prostota i łatwość uzyskania sygnału wyjściowego w postaci przesunięcia, które może być wykorzystywane do poruszania wskazówki, pisaka w reje­stratorze albo do sterowania urządzeniami automatyki. Odległość między czujnikami a urządzeniem współpracującym jest ograni­czona długością kapilary i może wynosić do kilkudziesięciu me­trów. Dokładność termometrów manometrycznych jest stosunko­wo niewielka, są to przyrządy klasy 1,5 … 4, rzadziej 1. Jest ona uwarunkowana dokładnością charakterystyk zmian ciśnienia w funkcji zmian temperatury, dokładnością pomiaru ciśnienia oraz następującymi dodatkowymi zakłóceniami:

—           zmianami ciśnienia atmosferycznego.

Sygnałem wyjściowym termometrów manometrycznych jest ciśnienie mierzone w stosunku do ciśnienia atmosferycznego, a więc zmiana tego ostatniego musi spowodować błąd pomiaru. Wszystkie rodzaje termometrów manometrycznych są wrażliwe na to zakłócenie. Dla zmniejszenia tego wpływu pożądane jest, aby ciśnienie początkowe w termometrze było jak największe.

—           zmianami temperatury otoczenia.

Powodują one bowiem zmiany ciśnienia czynnika roboczego wypełniającego kapilarę i manometr. Zakłócenie to ma duży wpływ na wskazania termometrów gazowych i cieczowych, niewielki — na wskazania termometrów kondensacyjnych. Sytuację poprawia powiększenie pojemności czujnika, im dłuższa kapilara, tym większa powinna być pojemność czujnika.