Wtryski, wtryskiwacze Kubota D662

Wtryski do silnika Kubota D662 oferowane przez naszą firmę. Dostępne we wszystkich wersjach wtryskiwacze Kubota D662. Przy zamówieniu podaj nam wszystkie dane z wtryskiwacza.

Nasza firma zajmuje się też regeneracją wtryskiwaczy Kubota D662.

Ze względu na miejsce przeprowadzania badań możemy je podzielić na badania stanowiskowe i badania eksploatacyjne. Badania stanowiskowe wykonuje się na specjalnych stanowiskach badawczych w hamowni silnikowej. Natomiast badania eksploatacyjne są prowadzone bezpośrednio w eksploatacji i mają charakter badań uzupełniających.

W skład stanowiska do badań wchodzą przede wszystkim hamulec służący do obciążania badanego silnika oraz płyta fundamentowa, na której ustawia się ten silnik. Stanowisko jest wyposażone w instalację paliwa, instalację doprowadzającą wodę do chłodzenia silnika i do obciążania hamulca (w przypadku hamulca wodnego) oraz w instalację odprowadzającą gazy spalinowe. W skład wyposażenia stanowiska wchodzą ponadto pomocnicze mechanizmy, urządzenia i przyrządy umożliwiające normalną pracę silnika oraz dokonywanie potrzebnych pomiarów.