Wał korbowy Kubota V3300

W ofercie wał korbowy do silnika Kubota V3300. Oferujemy zarówno używany wał korbowy Kubota V3300 jak i regenerowany. Do wału zakupić można panewki wału.

Zapytaj także o inne części zamienne do Kubota V3300.

Układ kanałów uzależniony jest przede wszystkim od typu komory, a następnie od wyboru pojedynczej lub wspólnej głowicy. Należy przy tym uprzednio ustalić typ i wymiary komory, położenie wtryskiwacza oraz położenie drążków popychaczy. Układ kanałów wiąże się z położeniem rur ssących i wydechowych. Celowe jest umieszczenie rury ssącej od strony zamocowania pompy wtryskowej, tak aby przewód do wtryskiwacza nie leżał w pobliżu rury wydechowej.

Obrys głowicy robimy tak mały, jak tylko na to pozwala osadzenie śrub, przepływ wody i popychacze. Również wysokość głowicy staramy się utrzymać możliwie małą. W głowicy należy przewidzieć szereg otworów rdzeniowych do usuwania piasku formierskiego i do podparcia rdzeni; ich rozmieszczenie powinno być takie, aby umożliwiało sprawdzenie i ewentualne oczyszczenie miejsc, w których masa rdzeniowa może się zasklepić.