Pompa oleju Kubota V3300

Nasza firma oferuje pompy oleju do silnika Kubota V3300. Pompa oleju Kubota V3300 wysyłana do klienta na terenie całej Polski. Można również odebrać osobiście.

Pompy oleju Kubota V3300 dostępne od ręki bądź na zamówienie. Posiadamy też inne części zamienne do silnika.

W normalnych tłokach występuje duża różnica tempera­tury w górnej i dolnej partii płaszcza tłoka, a zatem luz w górnej gorętszej części musi być większy niż w dolnej. Dlatego najczęściej płaszcz tłoka ma kształt stożkowy. Tłok taki po nagrzaniu przylega do gładzi cylindra tylko skrajnymi krawędziami płaszcza. W miarę docierania tłoka powierzchnia przy­legania powiększa się i płaszcz tłoka w stanie zimnym przyjmuje kształt beczki.

Dlatego ostatnio zaczęto wykonywać tłoki o kształcie beczkowym. Two­rząca płaszcza takiego tłoka jest zwierciadlanym odbiciem krzywej rozkładu temperatury. Taki kształt zapewnia przyleganie tłoka do gładzi cylindrowej całą powierzchnią nośną i umożliwia utrzymanie minimalnego luzu między tłokiem i gładzią cylindrową podczas pracy silnika.

W celu obniżenia do minimum temperatury płaszcza tłoka, a tym samym zmniejszenia niezbędnych luzów, część pierścieniową oddziela się często od części nośnej przez zastosowanie poziomego przecięcia bezpośrednio pod pier­ścieniami lub w rowku pierścienia zgarniającego. Płaszcz tłoka w tym przy­padku łączy się z częścią pierścieniową tylko za pomocą żeber związanych z piastami. Taka konstrukcja zmniejsza ilość ciepła doprowadzonego do płaszcza, a więc przyczynia się do obniżenia jego temperatury.