Komplet uszczelek silnika Kubota D662

Oferujemy zestaw uszczelek do silnika Kubota D662 dostępny na miejscu. W komplecie znajduje się m.in. uszczelka głowicy Kubota D662.

W skład zestawu Kubota D662 wchodzą uszczelki takie jak: uszczelka miski olejowej, uszczelka kolektora wydechowego, uszczelka pokrywy zaworowej, uszczelka klawiatury, uszczelka kolektora ssącego, zestaw uszczelek góra, zestaw uszczelek głowicy.

Analizator Coultera model D jest przeznaczony do liczenia erytrocytów i leukocytów. Najprostszy i stosunkowo tani model. Zawiera czujnik o średnicy otworu 100 µm, układ dozujący 500 mm3 i urządzenia pomocnicze. Jednak najprostszym modelem dostępnym na rynku, przeznaczonym dla przemysłu jest Analizator Coultera model T.

Analizator Coultera model F zastępuje model A i różni się od niego tym, że zespoły czujnikowy i liczący znajdują się w jednym bloku. Wszystkie układy analizatora są realizowane na półprzewodnikach, zamiast mikroskopu znajduje się urządzenie mikroprojekcyjne, a zamiast licznika mechanicznego — dekatron. Zmodernizowany model FN, charakteryzuje się tym, że dekatrony są zastąpione licznikami ze wskazaniem neonowym.