W ofercie naszego sklepu wszystkie części zamienne silnika Kubota 3D67E, Kubota 3D67, który znalazł zastosowanie w maszynach marki Komatsu. Części Kubota 3D67E dostępne od ręki, z naszego magazynu.
Do silników Kubota 3D67E posiadamy takie części zamienne jak: panewki, tłoki, uszczelki, komplety uszczelek, końcówki wtrysku, zawory głowicy, pompy wody, pompy oleju, pompy paliwa, głowice, wały korbowe, termostaty, pierścienie, świece żarowe, cewki gaszenia, korbowody, filtry oraz wiele innych części składowych silnika Kubota 3D67. Części Kubota 3D67E dostępne od ręki.
Części zamienne silnika Kubota 3D67
Silniki Kubota 3D67, Kubota 3D67E można spotkać w koparkach oraz minikoparkach :
- Komatsu PC18MR-2
- Komatsu PC14R3
- Komatsu PC16R-2
- Komatsu PC16R-3
- Komatsu PC20MR-2
- Komatsu PC26MR-3
Na miejscu prowadzimy też serwis silników Kubota oraz pozostałych jednostek napędowych różnych producentów. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie silnika Kubota 3D67, Kubota 3D67E skontaktuj się z nami.
Czy wiesz że…
Teoria mechanizmów i maszyn nabiera szczególnego znaczenia dla radzieckich konstruktorów i inżynierów-mechaników, powołanych na równi z twórcami i robotnikami-stachanowcami do realizacji zadań mechanizacji i automatyzacji produkcji, wysuniętych przez partię i rząd. W wielu przypadkach celowo hamuje się ten rozwój. W wyniku specjalnych umów kartelowych, zawieranych w celach zwiększenia zysków monopoli, niejednokrotnie bardzo cenne wynalazki i pomysły racjonalizatorskie nie zostają wykorzystane. Aby nadać elementowi konstrukcyjnemu określone kształty, materiał, z którego wykonuje się dany produkt, poddaje się pewnym zmianom technologicznym w maszynie lub w aparacie. Wyroby wykonuje się za pomocą prasowania w stanie gorącym lub zimnym, za pomocą obróbki na obrabiarkach, polerowania, nitowania lub spawania poszczególnych elementów, jak również w wyniku odpowiednich reakcji chemicznych. Wyroby w ograniczonych ilościach wykonuje się na maszynach uniwersalnych, których organami roboczymi kierują robotnicy, podczas gdy przy produkcji masowej wyrobów jednolitych, w większości przypadków, kierowanie organami maszyn przez robotników jest celowe wykonywać za pomocą mechanizmów specjalnych. W wyniku tego znacznie skraca się czas wykonania jednego wyrobu. Maszyny, w których ruchy robocze i jałowe realizuje się za pomocą mechanizmów, bez udziału robotnika, nazywamy automatami. W przypadku stosowania maszyn automatycznych, robotnik spełnia jedynie funkcje kontrolne, jak np. nastawienie automatu na określony cykl ruchów organu wykonawczego maszyny i obserwację jej pracy. Zależnie od rodzaju wyrobu i właściwości materiału, wszystkie zmiany technologiczne materiału wykonywane są od początku do końca na jednej maszynie bądź poszczególne operacje rozdziela się na kilka maszyn. Na przykład w fabrykach szkła, produkujących butelki, stosuje się specjalne automaty uruchamiane sprężonym powietrzem, w których wszystkie operacje, począwszy od pobrania szklanej masy z wanny aż do transportu gotowych butelek do pieca w celu obróbki termicznej, wykonują mechanizmy specjalne. Poszczególne maszyny wykonujące jednakowe wyroby pracują równolegle i niezależnie od siebie. W ten sposób osiąga się prostą kooperację maszyn.