Rozrusznik i alternator Kubota V3300

W sprzedaży rozrusznik i alternator Kubota V3300. Posiadamy rozruszniki i alternatory Kubota V3300 regenerowane oraz używane. Sam decydujesz jaki potrzebujesz.

Rozrusznik Kubota v3300

Przy zakupie rozrusznika i alternatora Kubota V3300 podaj nam pełne dane z numerem seryjnym, które odczytasz ze starego.

Rozruch silnika z zapłonem samoczynnym benzyną przebiega w sposób następujący. Za pomocą układu dźwigni obracamy wałek do takiego położenia, aby nastąpiło otwarcie zaworu i tym samym zmniejszył się stopień sprężania silnika; jednocześnie wyłączamy pompę wtryskową i przymykamy główną przepustnicę w rurze ssącej. Następnie silnik uruchamia się jak zwykły silnik gaźnikowy. Po dostatecznym podgrzaniu silnika. przez otwarcie przepustnicy gaźnika nadajemy mu większą liczbę obrotów i za pomocą odpowiednich dźwigni przestawiamy silnik na normalną pracę w następujący sposób: zamykamy zawór, wskutek czego wyłączamy dodatkową komorę i podnosimy stopień sprężania, włączamy instalację wtryskową i otwieramy przepustnicę, co powoduje szybkie zmniejszenie się podciśnienia za gaźnikiem i samoczynne wyłączanie się tego ostatniego.