Filtry silnika Kubota V3300

Oferujemy filtry silnika Kubota V3300. W ofercie filtry Kubota V3300 takie jak filtr oleju silnikowego, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Przy zamówieniu podaj nam model maszyny, ponieważ w zależności od zastosowania maszyny, filtry są różne.

Filtry Kubota V3300 wysyłamy na cały kraj. Możliwy również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Wyciąg wolno stojący WBT3-600. Przeznaczony jest do transportu pionowego ma­teriałów budowlanych, jak np. cegieł, prefabry­katów, zapraw betonowych (2 taczki lub 1 ja­ponka), o ciężarze ładunku nie przekraczającym 600 kG przy budowie obiektów budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego o wysokości nie przekraczającej 31 m. Ponadto służy do po­dawania belek stropowych elementów wyso­kich, np. drzwi, balustrady balkonowe, deski i kantowizna o długości maksymalnej 2,5 m.

Maszt wyciągu WBT3-600 jest konstrukcją spa­waną z profili pocienionych ze stali o podwyż­szonej wytrzymałości i składa się z jednego członu 6 m i 9 członów po 3 m. Konstrukcja platformy pozwala na jej obrót o kąt 90°, a po odłączeniu platformy — na podnoszenie belek o różnych wymiarach.

Sterowanie elektryczne zespołu napędowego umożliwia obsługę wyciągu z pomieszczeń odda­lonych od budowy. Wyciąg WBT3-600 jest urządzeniem przewoźnym, przystosowanym do transportu drogowego.