Wtryski, wtryskiwacze Kubota F2803

Wtryski do silnika Kubota F2803 oferowane przez naszą firmę. Dostępne we wszystkich wersjach wtryskiwacze Kubota F2803. Przy zamówieniu podaj nam wszystkie dane z wtryskiwacza.

Nasza firma zajmuje się też regeneracją wtryskiwaczy Kubota F2803.

Czas i sposób docierania silnika zależą przede wszystkim od dokładności jego wykonania. Im dokładniej są wykonane części, im staranniej dopasowuje się współpracujące części przy składaniu silnika, im ostrzejsza jest kontrola jakości w zakładzie, tym krótszy może być czas docierania. Sposób docierania silnika zależy od warunków, jakimi dysponuje dany zakład. Ogólna zasada jest taka, że podczas docierania nie wolno dopuścić do przeciążenia lub przegrzania silnika. Początkowo prędkość obrotowa docieranego silnika nie powinna przekraczać 50% maksymalnej prędkości obrotowej, a obciążenie silnika nie powinno przekraczać 30% mocy maksymalnej. Dopiero w końcowej fazie docierania zwiększa się stopniowo prędkość obrotową i obciążenie docieranego silnika, aż do wartości maksymalnych.

Po dotarciu silnika należy ponownie dokręcić śruby mocujące głowicę oraz rury wylotową i dolotową, a także wymienić olej. Przed przystąpieniem do badań silnik poddaje się dokładnemu przeglądowi i regulacji.