Świece żarowe Kubota F2803

Świece żarowe do silnika Kubota F2803 w ofercie naszej formy. Posiadamy świece żarowe Kubota F2803 na miejscu, wysyłamy tego samego dnia.

Oferujemy ponadto wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych Kubota F2803.

Kubota F2803 świece żarowe zakupić można na sztuki bądź w komplecie.

Czynnik roboczy zamknięty w cylindrze między głowicą a tłokiem wywiera ciśnienie p na otaczające powierzchnie. Ciśnienie czynnika na gładź cylindrową nie daje siły wy­padkowej (nie zakłóca równowagi tulei cylindrowej). Ciśnienie czynnika na tłok stanowi siłę tłokową Pg, która działa wzdłuż osi cylindra i przenosi się poprzez korbowód i wał korbowy na łożyska główne, a więc na obudowę. Siła ta jest równoważona ciśnieniem wywieranym na głowicę, mającym wypadkową — Pg. A więc wypadkowa sił gazowych, działających na kadłub silnika, jest w każdej chwili równa zeru.

Opory bezwładności mechanizmu korbowego można przedstawić, zakładając statyczną redukcję zaprzęgu korbowego do dwu mas skupionych mp i m0, w postaci trzech skupio­nych sił, a mianowicie:

1) oporu bezwładności mas w ruchu prostoliniowym Pm, działającego wzdłuż osi cy­lindra,

oporu bezwładności mas w ruchu obrotowym korbowodu C0,

oporu bezwładności mas wykorbienia CK.

Te dwa ostatnie stanowią siły odśrodkowe o stałych wartościach bezwzględnych, a ich linie działania związane są z wykorbieniem i wirują razem z nim.