Pierścienie Kubota DF972

Pierścienie Kubota DF972 silnika benzynowego, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych oraz wózkach widłowych.

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do Kubota DF972, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Jeżeli oprócz pierścieni  jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika – skontaktuj się z nami.

Przeprowadzamy również remonty silnika Kubota DF972.

Czy wiesz że…

Można łatwo udowodnić, że dowolny płaski układ sił można zastąpić siłą S (wektorem głównym), zaczepioną w dowolnie obranym biegunie oraz momentem M  zwanym momentem głównym. Siła S jest równa sumie geometrycznej wszystkich sił układu; moment M jest natomiast równy sumie algebraicznej momentów wszystkich sił względem punktu O. Z kolei jeżeli dowolny płaski układ sił ma być w równowadze, to muszą być spełnione następujące warunki: suma algebraiczna rzutów wszystkich sił na oś X i y musi być równa zeru oraz suma algebraiczna momentów wszystkich sił względem dowolnego punktu musi być również równa zeru. Przestrzenne układy sił stanowią układ sił dowolnie rozmieszczonych w przestrzeni. Do składania tych sił oraz określania warunków równowagi posługujemy się przestrzennym prostokątnym układem osi współrzędnych osi x, y i z przecinających się w jednym punkcie O zwanym początkiem układu). Kinematyka zajmuje się problemami ruchu, punktu materialnego i ciała. Ruch tych elementów rozpatrywany jest zwykle względem układu odniesienia nazywanego układem współrzędnych. Jeżeli przyjęty układ odniesienia porusza się względem innego układu, najczęściej Ziemi, to ruch taki nazywa 1 się ruchem złożonym. Ruch obiektu względem nieruchomego układu odniesienia nazywa, się ruchem bezwzględnym, jeżeli zaś układ odniesienia jest ruchomy to ruch taki nazywa się ruchem względnym. Na przykład lot samolotu względem jadącego pociągu jest ruchem względnym, natomiast ruch tego samego samolotu względem lotniska Ziemi jest ruchem bezwzględnym.