Wentylator Kubota D905

Nasza firma oferuje wentylator do silnika Kubota D905. Posiadamy wentylatory wszystkich typów, a także paski wentylatora.

Wiatrak Kubota D905

Przy składaniu zamówienia podaj nam informacje takie jak: ilość łopat wentylatora Kubota D905, średnica zewnętrzna, rozstaw śrub. Podaj oznaczenia wydrukowane na pasku wentylatora Kubota  D905.

Układ kompensacyjny z dodatkowym rozpylaczem. Gaźnik zbudowany na tej zasadzie ma dwa rozpylacze: główny oraz dodatkowy nazywany kompensa­cyjnym lub wyrównawczym.

Rozpylacz główny jest połączony bezpośrednio z komorą pływakową. Dysza paliwa może znajdować się na końcu rozpylacza lub w komorze pły­wakowej. Nie wpływa to na ilość wypływającego paliwa. Umieszczenie dyszy paliwa na końcu rozpylacza polepsza jednak rozpylenie paliwa.

Rozpylacz kompensacyjny łączy się z komorą pływakową za pośrednictwem otwartej studzienki. Odpowiadająca mu dysza paliwa bezwarunkowo musi znajdować się przy komorze pływakowej. Gdy silnik nie pracuje, poziom paliwa w studzience jest taki sam jak w komorze pływakowej. Gdy silnik zacznie pracować, wtedy z obu rozpylaczy wytryskuje paliwo, przy czym z rozpylacza kompensacyjnego wypływa go więcej niż z rozpylacza głównego, dzięki zapasowi paliwa znajdującego się w studzience.