Pompa paliwa, pompka zasilająca Kubota D905

W ofercie pompa paliwa do silnika Kubota D905. Dostępne na miejscu pompy podające paliwo we wszystkich wersjach. Elektryczna pompa paliwa, pompa podająca paliwo oraz pompka zasilająca na wałek rozrządu Kubota D905 oferowane przez naszą firmę.

Pompa zasilająca Kubota D905 dostępna od ręki.

Podobnie jak przyczepy skrzyniowe przycze­py-wywrotki powinny być stosowane do współ­pracy z samochodami samowyładowczymi szczególnie przy przewozach ładunków ńa większe- odległości.

Szczególnie dobrze do ciągnienia przyczep-wy- wrotek nadają się samochody samowyładow­cze mające trójstronną skrzynię wyładunkową. Samochody ze skrzynią wychyloną jedynie do tyłu muszą na czas wyładunku ustawiać się pod pewnym kątem w stosunku do przyczepy, aby zagwarantować sobie możliwość odjazdu z miejsca wyładunku.

Przyczepy niskopodłogowe znajdują zastosowa­nie w budownictwie głównie do przewozu ma­szyn i urządzeń budowlanych sprzętu inwestor­skiego oraz wielkowymiarowych elementów prefabrykowanych. Zaletą stosowania przyczep o dużych ładownościach do przewozu sprzętu jest możliwość jego szybkiego przewozu bez demontażu.