Głowica silnika Kubota D905

Regenerowane oraz nowe głowice silnika Kubota D905 oferowane przez naszą firmę. Zadzwoń i dowiedz się czy głowica Kubota D905 dostępna jest na miejscu.

Głowica silnika Kubota D905

Możesz też zamówić u nas do silnika Kubota D905 zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe.

W razie pytań zadzwoń albo napisz maila.

Regeneracja mechaniczna jest procesem, w którym element filtrujący jest włożony do pojemnika z wirującą cieczą oczyszczającą lub ciecz jest poddana drganiom, np. ultradźwiękowym. Stosowane są  metody zmywania cząstek zanieczyszczeń z powierzchni elementu filtrującego strumieniem cieczy skierowanej po stycznej do powierzchni elementu, a następnie przez przepuszczanie gazu w przeciwnym kierunku do przepływu roboczego. Innym sposobem, często stosowanym, jest przepuszczanie cieczy oczyszczającej lub gazu w kierunku przeciwnym do kierunku roboczego filtrowania.

W grupie metod regeneracji termochemicznej występuje istotna operacja polegająca na chemicznym oddziaływaniu regenerujących płynów z zanieczyszczeniami. Jeżeli proces regeneracji odbywa się w temperaturze normalnej, wówczas mamy do czynienia z regeneracją chemiczną, jeśli zaś w temperaturach podwyższonych wtedy występuje regeneracja termochemiczna. W przypadku gdy działanie termiczne jest bardzo intensywne, np. wypalanie gorącym gazem, możemy mówić o regeneracji termicznej. Wśród spotykanych metod regeneracji chemicznej można wyodrębnić także operacje rozpuszczania zanieczyszczeń i wyżarzania z oddziaływaniem chemicznym.