Filtry silnika Kubota D905

Oferujemy filtry silnika Kubota D905. W ofercie filtry Kubota D905 takie jak filtr oleju silnikowego, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Przy zamówieniu podaj nam model maszyny, ponieważ w zależności od zastosowania maszyny, filtry są różne.

Filtry Kubota D905 wysyłamy na cały kraj. Możliwy również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Poszczególne ruchy robocze żurawia uzyskuje się za pomocą mechanizmów podnoszenia, zmia­ny wysięgu, obrotu i jazdy. Wciągarka mecha­nizmu podnoszenia napędzana jest silnikiem elektrycznym o mocy 17 kW i 970 obr/min. Na­pęd z silnika na bęben linowy przenoszony jest przez sprzęgło elastyczne z tarczą hamulcową i reduktor. Zmiany prędkości podnoszenia doko­nuje się za pośrednictwem dźwigni zmiany bie­gów, zabudowanej na reduktorze. Na wspólnym wale bębna mechanizmu podnoszenia osadzony jest dodatkowy bęben: pomocniczy, służący do podnoszenia i załadunku płyt betonowych prze­ciwwagi.

Dwa wózki osadzone we wspornikach stałych napędzane są pierścieniowymi silnikami elek­trycznymi o mocy 3,0 kW i 950 obr/min. Z sil­ników elektrycznych napęd przenosi się na koło jezdne przez sprzęgło z tarczą hamulcową, skrzynkową przekładnię zębatą i odkryte prze­kładnie kół zębatych współpracujące z kołami jezdnymi.